2019-08-09 10:00 60 min.Sławek Czajkowski

Analiza, tworzenie i optymalizacja treści stron internetowych - nie tylko pod SEO


Content is king, tworzenie ciekawych treści staje się coraz ważniejszym elementem strategii marketingowej. Zapisz się na webinar, aby dowiedzieć się gdzie szukać pomysłów na słowa kluczowe, jak zdiagnozować problemy i oczekiwania odbiorców oraz co zrobić aby Twoje treści pojawiały się Google.

2019-08-02 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Pierwsza strona dla firmy - od czego zacząć, na co uważać?


Planujesz założyć firmę lub rozpocząć nowy projekt i będzie ci potrzebna strona internetowa? Weź udział w webinarze, podczas którego opowiemy o tym na co trzeba zwrócić uwagę przy pierwszej stronie www, a także na co uważać jeśli zdecydujesz się zlecić budowę strony freelancerowi lub agencji.

2019-07-26 10:00 45 min. Bartosz Malendowicz

Migracja SEO strony internetowej - jak zachować ruch na stronie?


Podczas webinaru nasz gość, Bartosz Malendowicz - Head of SEO w Cyrek Digital, opowie o tym jak powinna przebiegać migracja SEO strony internetowej, aby zachować ruch. Dowiesz się jak przenieść stronę na nową domenę, hosting, nowy system CMS, czy jak przebudować strukturę strony, aby sobie nie zaszkodzić.

2019-07-12 10:00 45 min.Szymon Mierzwa

Ty i Twoja firma na Instagramie


Z webinaru dowiesz się jak rozkręcić profil firmowy na Instagramie. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zbudować atrakcyjny profil na Instagramie, co publikować aby pozyskiwać fanów i budować z nimi relację oraz jak promować usługi lub produkty Twojej firmy, to koniecznie zapisz się na ten webinar.

2019-07-05 10:00 45 min.Krzysztof Dróżdż

Dlaczego malware wraca, nawet po usunięciu wirusa z WordPressa?


Czyścisz WordPressa z infekcji, a malware ciągle wraca? Podczas webinaru sprawdzimy, co malware naprawdę może i jak może się ukrywać. Zrozumiemy też, dlaczego po włamaniu warto najpierw wymienić zamki i drzwi, a dopiero potem odkupić ukradzione sprzęty.

2019-06-28 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Ile kosztuje strona internetowa?


Podczas webinaru zastanowimy się co wpływa na cenę wykonania strony internetowej i na podstawie jakich czynników freelancer lub agencja dokonują oszacowania ceny. Podzielę się także wynikami eksperymentu na temat cen, podczas którego anonimowo wysłałam zapytania ofertowe do kilkudziesięciu freelancerów/ agencji.

Będziemy mówić o konkretach, podawać konkretne kwoty. Niezależnie czy zajmujesz się tworzeniem stron, czy planujesz zlecić budowę strony, na pewno wyniesiesz z webinaru coś ciekawego dla siebie.

2019-06-14 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Strona na WordPressie dla fotografa


Podczas webinaru zastanowimy się na co zwrócić uwagę zabierając się za tworzenie strony dla fotografa, zaprojektujemy architekturę strony i utworzymy ją na WordPressie. Skorzystamy z nowego edytora blokowego oraz przetestujemy kilka wtyczek, które mogą być przydatne na stronie dla fotografa.

2019-06-07 10:00 45 min.Marcin Krzemiński

Wprowadzenie do wp-cli


W trakcie webinaru wprowadzimy Was w świat wiersza poleceń w kontekście zarządzania WordPressem przy pomocy narzędzia o nazwie wp-cli. Dzięki poznaniu kilku komend będziecie mogli zaoszczędzić czas a co za tym idzie skupić się na tym co najbardziej lubicie czyli pisanie kodu ;)

2019-05-31 10:00 45 min.Dagmara Kokoszka

Reklama na Facebooku i Instagramie - jak zacząć i osiągnąć dobre efekty?


Chciałbyś wykorzystać potencjał reklamowy Facebooka i Instagramu, ale nie wiesz od czego zacząć? A może boisz się, że wydasz pieniądze na reklamę, ale nie będzie żadnych efektów? Zapisz się więc na webinar, podczas którego nasz gość, Dagmara Kokoszka z agencji digitalk, pokaże krok po kroku, jak utworzyć pierwszą kampanię reklamową na Facebooku oraz opowie na co zwrócić uwagę, aby nie przepalić budżetu reklamowego.

2019-05-17 10:00 45 min.Jolanta Ambrożewicz

Jak przyciągnąć wzrok i uwagę Klientów? Atrakcyjne grafiki i komunikacja wizualna w praktyce.


Chcesz mieć więcej Klientów i być wśród nich rozpoznawalny?

Podczas spotkania opowiem Ci co zrobić, by Klienci zwracali uwagę na Twoją firmę i zapamiętywali jej ofertę na dłużej.

Przedstawię konkretne, bezpłatne narzędzie, które umożliwia tworzenie atrakcyjnych grafik i spójnej identyfikacji marki. Podpowiem jak zadbać o spójność i porządek w kwestii wizerunku. Pokażę też krok po kroku, jak zrobić zdjęcie w tle z przyciskiem CTA zachęcającym do interakcji. Niezwykle pomocne w promowaniu wszelkich działań i akcji marketingowych.

2019-05-10 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Baza danych WordPressa - garść przydatnych informacji


Baza danych przechowuje wszystkie treści i informacje konfiguracyjne Twojego WordPressa, warto więc ją bliżej poznać.

Podczas webinaru pokażemy m.in.:

 • gdzie zmienić dane do połączenia z bazą danych i co zrobić jeśli napotkamy na błąd "Error establishing a database connection"
 • jak wykonać kopię zapasować bazy
 • jak namierzyć zapytania SQL, które spowalniają ładowanie strony
 • jak wyczyścić bazę danych ze zbędnych rekordów
2019-04-26 10:00 45 min.Kamil Rybicki

Strategie SEO w biznesie


Podczas prezentacji szczegółowo opowiemy o możliwościach budowania ruchu z wyników organicznych oraz technicznych aspektach optymalizacji long tail.
2019-04-19 10:00 45 min.Tomasz Urbański

Wprowadzenie do SSH dla webmasterów


Zajmujesz się tworzeniem stron internetowych i do tej pory łączyłeś/aś się z serwerem wyłącznie poprzez FTP? Dołącz do webinaru i poznaj jakie możliwości daje Ci protokół SSH.

Jeśli chcesz się nauczyć m.in. jak połączyć się z serwerem poprzez SSH, jak zarządzać plikami na serwerze m.in. wysyłać i pobierać duże pliki, tworzyć archiwa, przesyłać dane między serwerami, wykonać pełną kopię zapasową strony to koniecznie zapisz się na ten webinar.

2019-04-12 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Yoast SEO - przewodnik po konfiguracji


Yoast SEO to najpopularniejsza wtyczka wspomagająca optymalizację WordPressa pod wyszukiwarki. Ma jednak sporo opcji w ustawieniach, przez co jej konfiguracja może przytłaczać. Podczas webinaru przeprowadzimy Cię przez wszystkie ustawienia tej wtyczki i podpowiemy jak korzystać z Yoasta przy pisaniu treści na stronę.

2019-04-05 10:00 45 min.Artur Pajkert

Wydajność hostingu w trzech odsłonach


Podróż po trzech kluczowych obszarach wydajności usług hostingowych. Przegląd parametrów, które mogą bezpośrednio wpływać na pozycję w Google i wyniki kampanii. Metody pomiaru i omówienie bezpłatnych narzędzi pomiarowych. Zobacz, jak świadomie wybierać hosting!
2019-03-29 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Zapier.com - poznaj narzędzie do integracji aplikacji i automatyzacji zadań


Zapier.com to świetne narzędzie, dzięki któremu można powiązać ze sobą 2 aplikacje, bez konieczności napisania choćby 1 linijki kodu. Świetnie sprawdza się w różnych działaniach marketingowych, ponieważ pozwala automatyzować zadania i przesyłać dane z jednej aplikacji do drugiej.

Jeśli chcesz np.:

 • automatycznie publikować wpisy blogowe na Facebooku, Twitterze czy LinkedInie
 • zapisywać dane z formularza kontaktowego na stronie w arkuszu kalkulacyjnym Google lub w systemie do emailingu
 • publikować wpisy na blogu z arkusza kalkulacyjnego Google
 • backupować wpisy blogowe do Dropboxa

To koniecznie zapisz się na najbliższy webinar, podczas którego poznasz możliwości integracji jakie daje Zapier.com.

2019-03-22 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Jak stworzyć zaawansowany formularz kontaktowy w WordPressie za pomocą wtyczki Contact Form 7?


Podczas webinaru przyjrzymy się bliżej wtyczce Contact Form 7 oraz dostępnym do niej dodatkom, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć bardzo zaawansowane formularze kontaktowe.

Jeśli interesuje Cię m.in.:

 • jak utworzyć formularz z polami ładowanymi warunkowo
 • jak zapisać dane z formularza do bazy danych
 • jak wyeksportować dane z formularza do arkusza kalkulacyjnego
 • jak skonfigurować autoresponder z linkiem do pobrania ebooka

To koniecznie zapisz się na ten webinar.

2019-03-15 10:00 45 min.Tomasz Niezgoda

Jakie backlinki warto pozyskiwać, aby rankować wysoko w Google?


Dowiedz się jakie backlinki są najbardziej wartościowe oraz w jaki sposób możesz realizować strategię linkbuildingową dla Twojego biznesu. Wysokie pozycje w wyszukiwarce są na wyciągnięcie ręki!
2019-03-08 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Jak zmodyfikować gotowy motyw WordPress


Możemy wybierać spośród tysięcy motywów graficznych dla WordPressa, jednak rzadko kiedy udaje się znaleźć motyw w 100% spełniający nasze potrzeby. Podczas webinaru pokażemy jak się zabrać za modyfikację motywu, a w szczególności jak edytować style i wygląd archiwum bloga oraz pojedynczego wpisu.

Webinar będzie też dobrym wstępem do kodowania własnych motywów. Jeśli do tej pory tworzyłeś strony głównie przy użyciu gotowych motywów i page builderów typu Elementor, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie.

2019-03-01 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Czy inwestowanie w treść się opłaca? Case study Pracuj.pl


Chcę inwestować w treść, ale się trochę boję… W trakcie naszego webinaru nasi goście, Jan Kinal z Setprofit.pl i Sebastian Mioduszewski z Pracuj.pl zaprezentują case study działań content marketingowych w Pracuj.pl. Począwszy od hipotezy, poprzez proces działań i prezentację efektów.
2019-02-15 10:00 45 min.Paweł Cichocki

Generowanie leadów w oparciu o kanał email.


Podczas webinaru dowiesz się, jak kierować ruch na swoją stronę dzięki wykorzystaniu kampanii email opartych o bazy zewnętrzne. Dodatkowo dowiesz się jak zbierać wygenerowane kontakty w CMS WordPress z wykorzystaniem wtyczek typu database.
2019-02-08 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Jak stworzyć landing page w nowym edytorze WordPressa


Podczas webinaru opowiemy o tym co to jest landing page i kiedy się przydaje podczas promocji Twojej firmy. Pokażemy także jak go samodzielnie wyklikać w nowym edytorze WordPressa.
2019-02-01 10:00 45 min.Bartek Jaźwiński

Czy zarządzanie stronami internetowymi może przynieść Ci pieniądze?


Zajmujesz się tworzeniem stron internetowych i co miesiąc musisz pozyskiwać nowych klientów? Ciągle denerwujesz się, że nie możesz wystawić faktury i otrzymać pieniędzy, bo projekty się przeciągają, a klienci żądają dodatkowych funkcjonalności, ale nie chcą więcej płacić?

Podczas webinaru pokażemy Ci jak zbudować drugie źródło dochodu - oparte o zarządzanie stronami m.in. na WordPressie. Nauczysz się jak pozyskać klienta raz, a później zarabiać na nim co miesiąc oraz jak automatyzować pracę by móc obsłużyć dużą liczbę klientów i zarabiać więcej.

2019-01-25 10:00 45 min.Łukasz Chwiszczuk

Ustawienie kampanii na wyszukiwarkę w Google Ads


Zapraszamy na webinar, podczas którego dowiecie się w jaki sposób ustawić efektywną kampanię na wyszukiwarkę. Bardzo praktyczny webinar na "żywym" panelu Google Ads.
2019-01-11 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Strona wielojęzyczna na WordPressie


Podczas webinaru pokażemy jak utworzyć wielojęzyczną witrynę na WordPressie. Opowiemy o internacjonalizacji i lokalizacji motywów i wtyczek oraz przeprowadzimy Was przez konfigurację wyczki Polylang.
2018-12-21 10:00 45 min.Agnieszka Bury

Gutenberg - jak tworzyć ciekawe treści w nowym edytorze WordPressa?


Czy wiesz, jak wykorzystać możliwości nowego edytora, żeby tworzyć treści w WordPressie 5.0 szybko i przyjemnie?

Czasami widzimy nowe opcje, ale nie bardzo wiemy, co z nimi zrobić, żeby sensownie wykorzystać je do praktycznych zastosowań.

Agnieszka pokaże jak używać nowe bloki i łączyć je wzajemnie, żeby powstawały atrakcyjne treści - czy to wpisy na blog, czy to strona główna, strona "O nas", landing page'a itp. Założenie WordPressa 5.0 jest takie, że teraz to powinno być w zasięgu każdego użytkownika WordPressa, nie tylko specjalistów.

2018-12-14 10:00 45 min.Krzysztof Marzec

7 tipów na dobry content marketing w SEO


Opowiem o tym, jak budować treści technicznie pod Google w SEO i nie tylko. Wyznaję pracę u podstaw, stąd kilka rzeczy znanych, sprawdzonych i używanych od lat jako dobre praktyki. Nie zabraknie narzędzi, przykładów i kilku nietypowych sztuczek jak osiągnąć więcej ale mniejszym nakładem pracy.
2018-12-07 10:00 45 min.Łukasz Kołodziejczyk

Analityczne 4 pory roku. Użytkownik poznany. Cz 2. - Praktyka.


Praktyczny warsztat obejmujący wszystko to, co wiąże się z doskonałym poznaniem użytkownika w systemie Google Analytics. Podczas zajęć Łukasz na żywo pokazuje, z jakich raportów i danych korzystać, aby uzyskać maksymalną wiedzę o użytkowniku.
2018-11-30 10:00 45 min.Łukasz Kołodziejczyk

Analityczne 4 pory roku. Użytkownik poznany. Cz. 1 - Teoria


Analityka to złożony temat, a w danych znajdziesz przecież tak wiele użytecznych dla Ciebie informacji! Możesz nie znać się jeszcze na GA i jednocześnie dać sobie szansę na przekonanie się co skrywają te wszystkie liczby i wykresy i jak wyciągać właściwe wnioski. W cyklu prezentacji zabiorę Cię w podróż po niezwykłym świecie danych. Świecie tak zróżnicowanym, jak tytułowe 4 pory roku. Na początek przyjrzymy się czysto ludzkiemu aspektowi, poznając użytkownika Twojej strony i jego potrzeby.
2018-11-23 10:00 45 min.Artur Pajkert

Jak długi jest Twój ogon?


Jeśli zajmujesz się SEO albo content marketingiem, to z pewnością zależy Ci na najlepszych efektach. Zanim przekonasz się, ile czasu i przejrzystości możesz zyskać korzystając z Google Data Studio – czy umiesz odpowiedzieć od razu, jaka część ruchu i ekspozycji pochodzi u Ciebie z długiego ogona, a jaka z fraz szerokich?
 • Zaczynamy od pustej kartki
 • Krok po kroku tworzymy killerski raport
 • Myślisz na co wydać premię od szefa
2018-11-16 10:00 45 min.Sławek Czajkowski

Jakie dane wykorzystać, aby osiągnąć sukces w Google?


Dowiedz się jakie dane mogą pomóc Ci osiągnąć wysokie pozycje w Google. Metodologia, która zostanie przedstawiona na webinarze jest skuteczna - potwierdzają to niezależne eksperymenty.
2018-11-02 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Jak zoptymalizować obrazy aby przyspieszyć ładowanie strony na WordPressie?


Optymalizacja zdjęć pozwala zmniejszyć ilość danych, które muszą zostać pobrane przez przeglądarkę, co sprawia, że strona szybciej się wczytuje. A dodatkowo, odpowiednie przygotowanie zdjęć jest stosunkowo prostym zbiorem czynności, które każdy może wykonać, zanim doda obraz na stronę.

Podczas webinaru dowiesz się:

 • co się dzieje z obrazem gdy wgramy go w kokpicie WordPressa
 • jak przygotować obraz aby nadmiernie nie obciążał strony
 • jak zoptymalizować zdjęcia dodane wcześniej do WordPressa
 • co zrobić gdy w Google PageSpeed Insights otrzymamy komunikat: "Zoptymalizuj grafiki, aby zredukować ich rozmiar o ..."
 • BONUS: skąd legalnie brać zdjęcia na stronę
2018-10-26 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu strony na gotowym motywie WordPress?


To nic trudnego zainstalować WordPressa na gotowym motywie graficznym. A podczas webinaru pokażemy, że warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które mogą poprawić bezpieczeństwo WordPressa, widoczność strony w Google czy zwiększyć prędkość ładowania strony.
2018-10-19 10:00 40 min.Tomasz Niezgoda

Optymalizacja contentu w modelu data driven. Jak pozycjonować w Google, aby osiągać topy?


Podczas webinaru dowiesz się jak za pomocą kilku narzędzi dobierać odpowiednie frazy kluczowe, tytuły oraz jak optymalizować content, aby osiągać wysokie pozycje niskim kosztem. Wszystko za sprawą nowatorskiego podejścia czyli modelu Data Driven! Webinar kierowany jest do osób zainteresowanych SEO, nie jest wymagana specjalistyczna wiedza.
2018-10-12 10:00 30 min.Artur Pajkert

Podświadomość zdobyta. Jak mieć lepsze copy na Twojej stronie www?


Czytasz tytuł tego webinaru i pewnie już zacierasz ręce na myśl o sztuczkach i trikach, które tu poznasz. Tylko jeszcze nie myśl o większej liczbie konwersji na Twojej stronie, nie myśl o wzroście przychodów i premii od szefa. Wyobraź sobie teraz jedynie to, że dzięki kilku prostym zabiegom - Twoja strona może skuteczniej konwertować, a będąc twórcą stron - łatwiej pozyskasz zlecenia!

2018-10-05 10:00 45 min.Artur Pajkert

Tajna broń w walce o konwersje na stronie www.


Jakie tajemnicze czynniki sprawiają, że niektóre strony www realizują swoje cele lepiej niż inne? Poznaj ponadczasowe reguły, dzięki którym Twoje strony www będą po prostu lepiej konwertować. Ten webinar jest dla:

 • twórców stron, którzy chcą aby ich chętniej wybierano,
 • właścicieli stron, którzy chcą zwiększać konwersje,
 • specjalistów od marketingu internetowego.
2018-10-01 16:25 15 min.Artur Pajkert

Test zapisów


WEBINAR LIVE

To jest tylko test zapisów

Zapisz się teraz! Jeśli nie możesz uczestniczyć, to dzięki zapisowi otrzymasz link do powtórki i obejrzysz w dogodnym terminie.

2018-09-28 10:00 30 min.Magdalena Paciorek

Jak stworzyć testową wersję strony WordPress?


Czy boisz się aktualizować WordPressa, motywy i wtyczki, gdyż obawiasz się popsuć stronę? Stwórz środowisko testowe i bez obaw testuj aktualizowanie, działanie nowych wtyczek czy modyfikowanie motywu.

Podczas webinaru pokażemy:

 • dlaczego warto posiadać testową wersję swojej strony na WordPressie
 • jak stworzyć stronę testową
 • jak zabezpieczyć stronę testową przed zaindeksowaniem przez wyszukiwarki
2018-09-21 10:00 30 min.Magdalena Paciorek

Dlaczego warto stworzyć motyw potomny dla WordPressa?


Czy nie możesz zaktualizować motywu, ponieważ obawiasz się, że utracisz wszystkie, wprowadzone wcześniej modyfikacje?

Podczas webinaru spróbujemy więc odpowiedzieć na pytania:

 • co to jest motyw potomny
 • jak utworzyć motyw potomny
 • jak ze zmodyfikowanego motywu przenieść zmiany do motywu potomnego aby móc bezpiecznie aktualizować motyw
2018-09-14 10:00 40 min.Magdalena Paciorek

Jak wybrać dobry motyw dla WordPressa?


Gdy chcemy stworzyć nową stronę lub odświeżyć starą, szybko okazuje się, że ciężko jest coś wybrać spośród tysięcy motywów graficznych dla WordPressa, które są dostępne w internecie.

Podczas webinaru spróbujemy więc odpowiedzieć na pytania:

 • na co zwrócić uwagę przy wyborze motywu
 • skąd wziąć gotowy motyw
 • jak bezpiecznie zmienić motyw na stronie
 • jak podejrzeć jaki motyw ma konkurencja
 • kiedy zlecić agencji wykonanie dedykowanego motywu
2018-09-07 10:00 20 min.Magdalena Paciorek

Co zmienia Gutenberg – nowy edytor WordPressa


Wkrótce rewolucja w WordPress - wersja 5.0, a wraz z nią pojawi się nowy edytor tekstu Gutenberg, który zastąpi obecny, klasyczny edytor.

Podczas webinaru opowiemy o tym:

 • czym jest Gutenberg
 • jak sprawdzić działanie Gutenberga już teraz
 • jak bezpiecznie zaktualizować WordPressa do wersji 5.0
 • co robić, jeśli pojawią się problemy po zaktualizowaniu WordPressa