Pomoc linuxpl.com

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Konfiguracja klientów poczty - porty, adres serwera, przykłady » Konfiguracja iPhone

Konfiguracja iPhone


Aby skonfigurować poprawnie program Mail: 

 1. W menu wybierz ikonę aplikacji Mail
  ikona
 2. Wybierz opcję "Inne"
  oknoaplikacji
 3. Dodaj nowe konto - jako email podaj nazwę Twojej skrzynki, którą utworzyłeś w panelu administracyjnym oraz hasło do niej, następnie kliknij "Dalej"
  dodajkonto
 4. Wprowadź resztę ustawień - prawidłowy serwer podany jest w panelu administratora po lewej stronie, następnie kliknij "Dalej"
  konfiguracja
 5. Wybierz "Zachowaj" 
  poczta1
 6. Gotowe! Twoja skrzynka została skonfigurowana

 

Możliwe błędy podczas konfiguracji:

 

Nie można pobrać poczty - w przypadku pojawienia się takiego błędu należy sprawdzić czy poprawnie podaliśmy login, hasło oraz serwer poczty przychodzącej i wychodzącej.

bład1

 

Nie można połączyć się przy użyciu SSL - w przypadku pojawienia się błędu z brakiem możliwości użycia certyfikatu SSL należy sprawdzić, czy podaliśmy poprawny serwer poczty przychodzącej i wychodzącej w aplikacji (taki jak podany jest w panelu administracyjnym po lewej stronie w rubryce "Serwer poczty"), możemy także korzystać z poczty bez używania certyfikatu SSL, jednak zalecamy korzystanie z niego, ponieważ zwiększa on bezpieczeństwo połączenia pomiędzy klientem a serwerem. 

ssl

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 200.000,00 zł w pełni wpłacony.