Pomoc linuxpl.com

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Płatności » Przejście na wyższy pakiet

Przejście na wyższy pakiet


Płynne przejścia funkcjonują tylko między pakietami W1GB-W10GB lub WP Enduser-WP Developer. W celu wykonania przejścia na wyższy pakiet należy wysłać zgłoszenie z autoryzowanego maila na platnosc@linuxpl.com podając login konta którego dotyczy przejście. Po otrzymaniu zgłoszenia dział płatności obliczy dopłatę proporcjonalnie do pozostałego opłaconego okresu abonamentowego i wystawi proformę. Przejście na wyższy pakiet zostanie wykonanie po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia w pliku .PDF.

W przypadku przejścia między wskazanymi pakietami wszystkie pliki i ustawienia konta pozostają bez zmian, zwiększane są tylko parametry konta (pojemność, transfer itp.).

 

Przejście na niższy pakiet jest możliwe wyłącznie podczas wygasania obecnego konta (gdy już jest wystawiona proforma). W przypadku chęci zmiany pakietu na niższy należy wysłać takie zgłoszenie na maila platnosc@linuxpl.com przed opłaceniem wystawionej proformy. Zgłoszenie można utworzyć również z panelu klienta (www.panel.linuxpl.com -> Wyślij wiadomość).

 

Z konta W1GB-W10GB nie ma możliwości płynnego przejścia na konto WPRO/SSD/SEO/WP, ponieważ jest to oddzielna usługa. Trzeba zamówić nowe konto WPRO/SSD/SEO/WP, a następnie przenieść wszystko ze starego konta na nowe. Możemy w tym pomóc po opłaceniu konta WPRO/SSD/SEO/WP i kontakcie mailowym na admin@linuxpl.com. Płynne przejścia funkcjonują tylko między kontami W1GB - W10GB. W przypadku przenosin na nowe konto WPRO/SSD/SEO/WP opłacony okres abonamentowy na starym koncie nie jest rozliczany.

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 200.000,00 zł w pełni wpłacony.