Pomoc linuxpl.com

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Najczęstsze błędy/limity » Transfer - przekroczenie limitu, zasady naliczania

Transfer - przekroczenie limitu, zasady naliczania


Ostatniego dnia każdego miesiąca rozliczany jest transfer wykorzystany przez użytkownika. Liczony jest on jako suma ruchu WWW + email + FTP + Directadmin (z serwera i do serwera). Transfer odswieża się co 24 godziny.

 

Gdy limit transferu zostanie przekroczony wysyłamy informację do klienta.

Jeśli przekroczono transfer tylko o 1GB to wysyłany jest mail informacyjny, jeśli przekroczenie było większe zostaje wysłany email o temacie "Przekroczenie transferu za miesiąc DATA dla konta LOGIN". W wiadomości znajduje się między innymi ilość przekroczonego transferu oraz kwota do zapłaty.

 

Po otrzymaniu takiej wiadomości użytkownik ma 3 możliwości:

  1. Dopłacić wskazaną kwotę
  2. Przejść na wyższy pakiet hostingowy
  3. Zignorować maila i dopłatę.


W przypadku zignorowania wiadomości przy najbliższym przekroczeniu transferu konto zostanie automatycznie zablokowane do pierwszego dnia następnego miesiąca (transfer zerowany jest w nocy z ostatniego dnia miesiąca na pierwszy dzień następnego miesiąca). Przy przekroczeniu transferu miesięcznego obowiązuje dopłata 3 zł netto za 1 GB.

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 200.000,00 zł w pełni wpłacony.