.io.travel.pl.be.ca
.pl.com.pl.info.pl.mail.pl
.net.pl.org.pl.sklep.pl.szkola.pl
.turystyka.pl.powiat.pl.priv.pl.edu.pl
.nieruchomosci.pl.gsm.pl.auto.pl.media.pl
.biz.pl.eu.com.net
.org.biz.name.info
.in.de.co.uk.co
.mn.bz.ws.co.nz
.net.nz.org.nz.cc.me
.me.uk.org.uk.tv.mobi
.xxx.shop.pl.nl.pw
.bike.sos.pl.aid.pl.agro.pl
.atm.pl.miasta.pl.nom.pl.mil.pl
.pc.pl.realestate.pl.rel.pl.gmina.pl
.sex.pl.targi.pl
Domeny regionalne:
Podaj nazwę domeny
...
Sprawdź dostępność
Twój koszyk : 0.00 PLN

 

 

Akceptujemy płatności:

 

Płatności On-Line Dotpay
Cashoo

VISA MasterCard mTransfer PayPal

 

 

Socialmedia:

 

        

© 2002-2017 Serveradmin Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oferujemy : hosting - serwery dedykowane - konta www - domeny - e-backup - serwery vps
Informacja o cookies

Domena:

Kontakt

 

INFOLINIA: 801 000 391

Informacyjna, czynna w godz.  7-24

 


+48 (17) 787 69 67    Tel. stacjonarny
+48 (17) 787 60 72    Fax
              
admin@linuxpl.com

Pomoc techniczna, awarie

platnosc@serveradmin.pl Płatności, faktury
biuro@serveradmin.pl Kontakt z właścicielem firmy

 

Wyślij zgłoszenie on-line (czas reakcji max. 1h)

 

Administratorzy:
Piotr Kloc
E-mail:

piotr.kloc@serveradmin.pl

GG : 1769443
Telefon:

Infolinia

Grzegorz Mac
E-mail:

grzegorz.mac@serveradmin.pl

GG : 3313225
Telefon:

Infolinia

Paweł Kloc
E-mail:

pawel@linuxpl.com

GG : 64269383
Telefon:

Infolinia

Piotr Koczur
E-mail:

piotr.koczur@linuxpl.com

GG : 2204578
Telefon:

Infolinia

Piotr Pacześniak
E-mail:

piotr.paczesniak@linuxpl.com

GG : 59431389
Telefon:

Infolinia

Marcin Głodek
E-mail:

marcin.glodek@linuxpl.com

GG : 41916349
Telefon:

Infolinia

Wojciech Drzewiczuk
E-mail:

wojciech.drzewiczuk@linuxpl.com

GG : 50030426
Telefon:

Infolinia

Piotr Stawarczyk
E-mail:

piotr.stawarczyk@linuxpl.com

GG : 34542857
Telefon:

Infolinia

Krzysztof Przybyła
E-mail:

krzysztof.przybyla@linuxpl.com

GG : 55170360
Telefon:

Infolinia

Krzysztof Kowal
E-mail:

krzysztof.kowal@linuxpl.com

GG : 60087772
Telefon:

Infolinia

Bartłomiej Kida
E-mail:

bartlomiej.kida@linuxpl.com

GG : 50777807
Telefon:

Infolinia

Albert Żmuda
E-mail:

albert.zmuda@linuxpl.com

GG : 52239434
Telefon:

Infolinia

Jaromir Rabczak
E-mail:

jaromir.rabczak@linuxpl.com

GG : 45228714
Telefon:

Infolinia

Wojciech Płonka
E-mail:

wojciech.plonka@linuxpl.com

GG : 49347048
Telefon:

Infolinia

Mateusz Boloń
E-mail:

mateusz.bolon@linuxpl.com

GG : 49356823
Telefon:

Infolinia

Karol Stawarczyk
E-mail:

karol.stawarczyk@linuxpl.com

GG : 51004256
Telefon:

Infolinia

Grzegorz Wit
E-mail:

grzegorz.wit@linuxpl.com

GG : 51292595
Telefon:

Infolinia

Kamil Podolak
E-mail:

kamil.podolak@linuxpl.com

GG : 51897150
Telefon:

Infolinia

Marek Łaska
E-mail:

marek.laska@linuxpl.com

GG : 53330080
Telefon:

Infolinia

Damian Tracz
E-mail:

damian.tracz@linuxpl.com

GG : 54750841
Telefon:

Infolinia

Jacek Nicpoń
E-mail:

jacek.nicpon@linuxpl.com

GG : 4454257
Telefon:

Infolinia

Artur Szwed
E-mail:

artur.szwed@linuxpl.com

GG : 56262667
Telefon:

Infolinia

Dariusz Kozioł
E-mail:

dariusz.koziol@linuxpl.com

GG : 58426617
Telefon:

Infolinia

Michał Arciszewski
E-mail:

michal.arciszewski@linuxpl.com

GG : 57745043
Telefon:

Infolinia

Mateusz Jędrzejczyk
E-mail:

mateusz.jedrzejczyk@linuxpl.com

GG : 60090670
Telefon:

Infolinia

Damian Nowak
E-mail:

damian.nowak@linuxpl.com

GG : 63262480
Telefon:

Infolinia

Obsługa płatności:
Bartosz Nowacki (płatności)
E-mail:

bartosz.nowacki@linuxpl.com

Telefon:

(17) 787 61 56

Monika Brudzisz (płatności)
E-mail:

monika.brudzisz@linuxpl.com

Telefon:

(17) 787 60 22

Mirosław Strzępek (płatności)
E-mail:

mirek.strzepek@linuxpl.com

Telefon:

(17) 787 61 57

Katarzyna Madejska (płatności)
E-mail:

katarzyna.madejska@linuxpl.com

Telefon:

(17) 787 60 21