Kontakt

Kontakt telefoniczny

Infolinia informacyjna
(od 7:00 do 20:00)
801 000 391
Telefon stacjonarny +48 (17) 787 69 67
Fax +48 (17) 787 60 72

Kontakt elektroniczny

admin@linuxpl.com Pomoc techniczna
platnosc@linuxpl.com Rozliczenia

Dane adresowe

H88 S.A.
ul. Franklina Roosevelta 22,
60-829 Poznań, Polska

Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 210.000,00 zł w pełni wpłacony.

Administratorzy – obsługa techniczna

Paweł Kloc pawel@linuxpl.com 64269383
Marcin Głodek marcin.glodek@linuxpl.com 41916349
Grzegorz Mac grzegorz.mac@linuxpl.com 3313225
Piotr Kloc piotr.kloc@linuxpl.com 1769443
Piotr Pacześniak piotr.paczesniak@linuxpl.com 59431389
Piotr Koczur piotr.koczur@linuxpl.com 2204578
Wojciech Drzewiczuk wojciech.drzewiczuk@linuxpl.com 50030426
Piotr Stawarczyk piotr.stawarczyk@linuxpl.com 34542857
Krzysztof Przybyła krzysztof.przybyla@linuxpl.com 55170360
Krzysztof Kowal krzysztof.kowal@linuxpl.com 60087772
Bartłomiej Kida bartlomiej.kida@linuxpl.com 50777807
Albert Żmuda albert.zmuda@linuxpl.com 52239434
Jaromir Rabczak jaromir.rabczak@linuxpl.com 45228714
Wojciech Płonka wojciech.plonka@linuxpl.com 49347048
Mateusz Boloń matusz.bolon@linuxpl.com 49356823
Karol Stawarczyk karol.stawarczyk@linuxpl.com 51004256
Grzegorz Wit grzegorz.wit@linuxpl.com 51292595
Kamil Podolak kamil.podolak@linuxpl.com 51897150
Marek Łaska marek.laska@linuxpl.com 53330080
Damian Tracz damian.tracz@linuxpl.com 54750841
Artur Szwed artur.szwed@linuxpl.com 56262667
Dariusz Kozioł dariusz.koziol@linuxpl.com 58426617
Michał Arciszewski michal.arciszewski@linuxpl.com 57745043
Mateusz Jędrzejczyk mateusz.jedrzejczyk@linuxpl.com 60090670
Damian Nowak damian.nowak@linuxpl.com 63262480
Szymon Wojcieszek szymon.wojcieszek@linuxpl.com 63262357
Łukasz Marcola lukasz.marcola@linuxpl.com 63262431

Rozliczenia – obsługa płatności, faktur

Bartosz Kloc bartosz.kloc@linuxpl.com
Monika Brudzisz monika.brudzisz@linuxpl.com
Mirosław Strzępek miroslaw.strzepek@linuxpl.com
Katarzyna Chyła katarzyna.chyla@linuxpl.com
Alisa Laska alisa.laska@linuxpl.com