Zanim skorzystasz z hostingu – sprawdź co o nas mówią!

Spytaliśmy prelegentów i organizatorów czołowych konferencji branży eCommerce w Polsce, ekspertów od rozwijania biznesu w Sieci, przedstawicieli najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć na polskim rynku, agencji seo i uznanych twórców stron www, trenerów Google Ads, fanatyków Google Analytics, poskramiaczy algorytmów Google i wyznawców systemów WordPress i Joomla!. Oto, co powiedzieli na nasz temat:

Od 13 lat zajmuję się reklamą w wyszukiwarkach i przez większość tego czasu korzystam z usług linuxpl.com. Usługa jest niezawodna i stabilna, docenią to Twoi użytkownicy jak i roboty Google 😉

Krzysztof Marzec
devagroup.pl

Organizuje konferencje Kolbuszowa 2.0 i wspieram klientów w branży e-commerce. W linuxpl.com cenię serwery dedykowane i VPS, wykorzystywane u moich klientów. Doceniam stabilna pracę i wzorowe wsparcie techniczne.

Paweł Kosmala
kolbuszowa20.pl

SEO to moja pasja i sposób na życie, prowadzę też bloga i grupę na FB. Wierzę, że dobry hosting to także ludzie. Korzystam z Linuxpl.com i to właśnie z ludźmi z tej firmy mogłem porozmawiać o łączeniu GSC i GA w Data Studio.

Paweł Gontarek
zgred.pl/blog

Od lat zajmuję się e-marketingiem, a szczególnie analityką. Pomagam właścicielom stron osiągać lepsze wyniki. Linuxpl.com to chyba najchętniej dzielący się wiedzą hosting, miałem okazję wystąpić na ich webinarze.

Łukasz Kołodziejczyk

Rozwijamy unikatowy na skalę światową system, służący do kompleksowej analizy czynników budujących pozycje stron w Google. Współpraca z linuxpl.com ułatwiła nam dotarcie do tysięcy nowych, potencjalnych klientów.

Tomasz Niezgoda
surferseo.com

Tworzymy przemyślane i piękne strony www. Zapewniamy opiekę. Zainteresowała nas dedykowana oferta hostingu dla WordPressa. Doceniamy support i szybkość reakcji ekipy z linuxpl.com.

Magda Czekała
webest.pl

Od lat tworzę strony, głównie w oparciu o Joomla! Ludzie z Linuxpl.com chętnie dzielą się wiedzą i rozumieją twórców stron: na Joomla User Group w Poznaniu Magda Paciorek dała świetny wykład o wycenie pracy freelancera.

Andrzej Bolewski
solmedia.pl

Od 12 lat pomagamy klientom w osiąganiu lepszych pozycji w wyszukiwarce. Nigdy dotąd nie spotkałam hostingu, który obok świetnych techniczne usług - tak dobrze ułatwiałby rozwój biznesu. Oglądamy w firmie każdy Wasz webinar!

Justyna Czajkowska
kampanieseo.pl

Od 12 lat zajmujemy się SEO. Wpływa na nie wiele czynników. Wspieramy Klientów na wielu płaszczyznach pozycjonowania, także w wyborze hostingu. Polecamy linuxpl.com, z którym mamy najlepsze doświadczenia.

Paweł Borowik
grupa-icea.pl