Zanim skorzystasz z hostingu – sprawdź co o nas mówią!

Spytaliśmy prelegentów i organizatorów czołowych konferencji branży eCommerce w Polsce, ekspertów od rozwijania biznesu w Sieci, przedstawicieli najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć na polskim rynku, agencji seo i uznanych twórców stron www, trenerów Google Ads, fanatyków Google Analytics, poskramiaczy algorytmów Google i wyznawców systemów WordPress i Joomla!. Oto, co powiedzieli na nasz temat:

Robimy hosting Wordpress, a co mówi o nas Krzysztof Marzec? Zdjęcie portretowe obok opinii.

Od 13 lat zajmuję się reklamą w wyszukiwarkach i przez większość tego czasu korzystam z usług linuxpl.com. Usługa jest niezawodna i stabilna, docenią to Twoi użytkownicy jak i roboty Google 😉

Krzysztof Marzec
devagroup.pl

Robimy hosting PrestaShop, a co mówi o nas Pawel Kosmala? Zdjęcie portretowe wraz z opinią.

Organizuje konferencje Kolbuszowa 2.0 i wspieram klientów w branży e-commerce. W linuxpl.com cenię serwery dedykowane i VPS, wykorzystywane u moich klientów. Doceniam stabilna pracę i wzorowe wsparcie techniczne.

Paweł Kosmala
kolbuszowa20.pl

Robimy hosting i webinary, a co mówi o nas Pawel Gontarek, specjalista seo? Zdjęcie portretowe wraz z opinią.

SEO to moja pasja i sposób na życie, prowadzę też bloga i grupę na FB. Wierzę, że dobry hosting to także ludzie. Korzystam z Linuxpl.com i to właśnie z ludźmi z tej firmy mogłem porozmawiać o łączeniu GSC i GA w Data Studio.

Paweł Gontarek
zgred.pl/blog

Robimy hosting z dobrą obsługą. Opinię o naszej firmie wyraził Łukasz Kołodziejczyk, prelegent webinarowy.

Od lat zajmuję się e-marketingiem, a szczególnie analityką. Pomagam właścicielom stron osiągać lepsze wyniki. Linuxpl.com to chyba najchętniej dzielący się wiedzą hosting, miałem okazję wystąpić na ich webinarze.

Łukasz Kołodziejczyk

Robimy hosting WordPress. Opinię o naszej firmie wyraził Tomasz Niezgoda, ceniący dobre hostingi. Zdjęcie portretowe.

Rozwijamy unikatowy na skalę światową system, służący do kompleksowej analizy czynników budujących pozycje stron w Google. Współpraca z linuxpl.com ułatwiła nam dotarcie do tysięcy nowych, potencjalnych klientów.

Tomasz Niezgoda
surferseo.com

Zdjęcie portretowe Magda Czekała - obok opinia o hostingu WordPress.

Tworzymy przemyślane i piękne strony www. Zapewniamy opiekę. Zainteresowała nas dedykowana oferta hostingu dla WordPressa. Doceniamy support i szybkość reakcji ekipy z linuxpl.com.

Magda Czekała
webest.pl

Robimy hosting z dobrą obsługą. Opinię o nas wyraził m.in. Andrzej Bolewski. Zdjęcie portretowe.

Od lat tworzę strony, głównie w oparciu o Joomla! Ludzie z Linuxpl.com chętnie dzielą się wiedzą i rozumieją twórców stron: na Joomla User Group w Poznaniu Magda Paciorek dała świetny wykład o wycenie pracy freelancera.

Andrzej Bolewski
solmedia.pl

Hosting PrestaShop - nasza pasja. Co mówi o nas Justyna Czajkowska?

Od 12 lat pomagamy klientom w osiąganiu lepszych pozycji w wyszukiwarce. Nigdy dotąd nie spotkałam hostingu, który obok świetnych techniczne usług - tak dobrze ułatwiałby rozwój biznesu. Oglądamy w firmie każdy Wasz webinar!

Justyna Czajkowska
kampanieseo.pl

Robimy hosting uwielbiany przez agencje SEO. Opinię wyraził m.in. korzystający z niego Paweł Borowik. Zdjęcie portretowe.

Od 12 lat zajmujemy się SEO. Wpływa na nie wiele czynników. Wspieramy Klientów na wielu płaszczyznach pozycjonowania, także w wyborze hostingu. Polecamy linuxpl.com, z którym mamy najlepsze doświadczenia.

Paweł Borowik
grupa-icea.pl

Robimy hosting uwielbiany przez agencje SEO. Opinię wyraził m.in. korzystający z niego Adrian Pakulski Zdjęcie portretowe.

Linuxpl był naszym pierwszym wyborem w 2009 r. i do dziś, po tych 10 latach nadal nieprzerwanie korzystamy z Waszych rozwiązań. Doceniamy Was za kompetentny support i tempo, jakie narzucacie rynkowi!

Adrian Pakulski
paq-studio.com