AutoUpdater

Nieaktualne strony 30x częściej padają ofiarą ataków. 82% stron na WordPress nie jest aktualna. Właśnie dlatego powstał AutoUdater.

Zautomatyzowany haking. Jak bardzo zagraża twojej stronie?

Każda witryna na WordPressie, nieważne jak mała i nieistotna, jest narażona na zautomatyzowane ataki skryptami hakującymi. Specjalne boty skanują internet w poszukiwaniu stron, które mają niezaktualizowane oprogramowanie i znaną podatność, a następnie atakują witrynę złośliwym skryptem. W wyniku ataku Twoja witryna może stać się źródłem rozsyłania spamu, przekierowywać w nieciekawe miejsca lub przekazywać hakerom informacje o użytkownikach Twojej strony.

Stan aktualizacji WordPressa

74% osób żyje w przekonaniu, ze ich WordPress jest aktualny, ale miażdżąca większosc jest w błędzie!

W maju 2018, wśród osób zawodowo prowadzących strony na WordPressie, przeprowadziliśmy ankietę, której wyniki nas zaskoczyły. 74% osób twierdziło, że stara się na bieżąco aktualizować swoją stronę na WordPressie. W rzeczywistości jednak tylko 18% stron ma zaktualizowane wszystkie komponenty. A przeważnie to właśnie motywy i wtyczki, pozostawione na stronie w starszych wersjach, wpuszczają skrypty hakujące do naszej witryny. Sprawdź koniecznie czy Ty też znajdujesz się w grupie 82% właścicieli stron na WordPressie zagrożonych zautomatyzowanym hakingiem.

Wpisz adres Twojej strony i przekonaj się, ile komponentów Twojego WordPress'a wymaga aktualizacji!?

Jak działa AutoUpdater?

Automatycznie aktualizuje

Na bieżąco skanuje stronę w poszukiwaniu nowych wersji WordPressa, wtyczek i motywów, a następnie aktualizuje wszystkie komponenty, które posiadają nową wersję. Wszystko odbywa się automatycznie, ale masz możliwość spersonalizowania który komponent powinien być aktualizowany lub wyłączony z automatycznej aktualizacji.

Sztuczna inteligencja

AutoUpdater porównuje wygląd strony przed i po aktualizacji i korzystając ze sztucznej inteligencji jest w stanie ocenić, czy coś poszło nie tak podczas aktualizacji. Jeśli aktualizacja psuje stronę, to dany komponent nie zostaje zaktualizowany. Dzięki temu strona może działać poprawnie, a Ty natychmiast otrzymujesz powiadomienie i możesz podjąć odpowiednie działania.

Harmonogram aktualizacji

AutoUpdater domyślnie działa w nocy, wtedy, gdy ruch na Twojej stronie jest najmniejszy. Możesz także samodzielnie ustawić o której godzinie AutoUpdater ma wykonywać aktualizacje.

Tworzy kopię zapasową

Bezpośrednio przed wykonaniem aktualizacji AutoUpdater tworzy kopię zapasową strony, aby za każdym razem mieć dostęp do najnowszej wersji działającej strony. AutoUpdater automatycznie przywraca stronę jeśli coś poszło nie tak podczas aktualizacji. Ty też zawsze masz dostęp do kodu poprzedniej wersji swojej strony. Dodatkowo, na serwerach linuxpl, zawsze masz dostęp do kopii zapasowej swojej strony z 14 dni wstecz.

Automatycznie przywraca

Jeśli aktualizacja zepsuje coś na stronie, AutoUpdater od razu przywraca stronę z backupu. Dzięki temu nie musisz się już nigdy więcej martwić o to, że strona się zepsuje po wykonaniu aktualizacji.

Wysyła powiadomienia

AutoUpdater automatycznie wysyła do Ciebie powiadomienie o statusie wykonanej aktualizacji. Dodatkowo, AutoUpdater wyśle ci screenshoty Twojej strony przed i po wykonaniu aktualizacji, żebyś sam mógł przekonać się, że wszystko jest OK.

AutoUpdater

Dla stron hostowanych na serwerach linuxpl.

365 dni automatycznych aktualizacji

99,00/rok/strona

Trzy kroki i aktualizacje zapewnione

Proces zamawiania AutoUpdatera